Dźwigi, Usługi Dźwigowe

Usługi Dźwigowe Przem-Bud Zenon Żmijewski
Oferujemy dźwigi i żurawie samojezdne wraz z obsługa operatorską,usługi w zakresie m.in. załadunek i rozładunek towarów, kontenerów, montaż i demontaż hal, konstrukcji stalowych, elementów żelbetowych, ustawianie maszyn.

Dżwigi i żurawie samochodowe od 18 do 130 ton

W dyspozycji mamy żurawie i dżwigi samochodowe od 18 do 600 ton. Posiadamy terenowy dźwig samojezdny świetnie sprawujący się zarówno w wąskich uliczkach w mieście jak i w ciężkich warunkach terenowych Dysponujemy szerokim zestawem zawiesi linowych , łańcuchowych oraz taśmowych umożliwiających wykonanie większości prac zleconych przez klientów. Operatorzy żurawi posiadają wieloletnie doświadczenie gwarantujące powodzenie każdego podjętego zlecenia.

Usługi Podnośnikowe do 52 m

Podnośnik koszowy terenowo szosowy 8x8
max wysokość podnoszenia 52 m

Podnośnik koszowy Wumag 30 m 4x4

podnośniki koszowe o wysięgu od 18 do 22m.
Podnośniki koszowe i samojezdne wraz z obsługą operatorską, m.in. do montażu i konserwacji hal, konstrukcji stalowych i aluminiowych, reklam, prac dekarsko-blacharskich, konserwacji oświetlenia, pielęgnacji zieleni i innych.komora śrutowniczakomora śrutowniczakomora śrutowniczawnętrze komorywnętrze komory śrutowniczejsrutownia podczas pracyoczyszczarka
dźwigi Grudziądz | dźwigi Kwidzyn | dźwigi Ostróda | dźwigi Elbląg | dźwigi Olsztyn